Billetter
Bierfest i Aalestrup 2023

Lige nu sælger vi billetter til Bierfest 2023 i Aalestruphallen - festen afholdes d. 4/3-2023 fra kl. 12.00
Billetterne sælges igennem vores ambassadører - og du kan dermed få fingrene i de eftertragtede billetter ved at tage kontakt til en af nedenstående ambassadører:

Navn på delstat:

Navn:

Tlf - nummer

E-mail adresse

Baden-Württemberg

 

Frederikke Nielsen

22838470

Frederikken88@gmail.com

Bayern

 

Thomas Wenning

21651948

t.wenning@hotmail.com

Berlin

 

Lars Jensen

92721877

Lars@ablrevision.dk

Brandenburg

 

Svenne Høgh

21742274

sjkirkebyvej@gmail.com

Bremen

 

Dorte Fogh Nielsen

28439864

dorte-victoria@hotmail.com

Hamborg

 

Rasmus Elkjær

22852292

rasmus_elkjaer@hotmail.com

Hessen

 

Jørgen Brunsborg

23718916

hansen-brunsborg@os.dk

Mecklenburg-Vorpommern

 

Jeppe Korreborg Pedersen

30696433

jeppekp@hotmail.com

Niedersachen

 

Jesper Andersen

40681544

mygstik@hotmail.com

Nordrhein-Westfalen

 

Finn Bjerglund

22265826

finn@bjerglund.dk

Rheinland-Pfalz

 

Thomas Nielsen

40545602

tn@volkswagen-aalestrup.dk

Saarland

 

Thomas Bisgaard

23385411

te.bisgaard@gmail.com

Sachsen

 

Kristian Vester Nielsen

29851055

mestervester95@gmail.com

Sachsen-Anhalt

 

Mads Holm

22412377

madsholm91@gmail.com

Slesvig-Holsten

 

Lone Mikkelsen / Lotte Eriksen

20708152 / 60134098

Lo.mikkelsen@hotmail.com / Lotteeriksen@hotmail.com

  Thüringen

 

Anne Kjærgaard

23426043

annekj75@gmail.com

Hvis man har spørgsmål til billet salg. Kan man kontakte Lars Bisgaard på lbisgaard@live.com eller på 21790999 (træffes bedst efter kl. 16.00 på hverdage)
IF-KVIK | Kirkebyvej 26B | 9620 Aalestrup